Домашній інтернет у Житомирі
 

Тарифні плани для фізичних осіб у м. Житомир: 

Тариф

"F - 100"

"F - 1000"

Швидкість доступу до мережі Інтернетдо 100 Мбіт/сдо 1000 Мбіт/с 
Абонентська плата (в місяць)

100 грн*

200 грн

125 грн*

250 грн

 

Регламент проведення акції «Знижка на тариф 50%»

За додатковою інформацією звертайтесь до контакт центру компанії: (050) 538-12-38, (068) 538-12-38

Бути абонентом «ФРІНЕТ» вигідно та комфортно!

 • Інтернет-з'єднання стабільне завжди – мережі компанії побудовані за сучасними технологіями, використовується обладнання провідних виробників, фахівці компанії ведуть цілодобовий моніторинг.
 • Легко переходити з тарифу на тариф. Змінити тарифний план Ви можете самостійно через "Особистий кабінет" або за зверненням в абонентський відділ компанії.
 • За невелику доплату можна підключити сервіси Інтерактивного телебачення MEGOGOO3TVyoutv.
 • У будь-який час доби Ви можете звернутися в компанію і отримати кваліфіковану допомогу фахівців технічної підтримки сучасними каналами комунікацій (бот-канали).
 • Широкий вибір способів оплати послуг.
Бути абонентом «ФРІНЕТ» вигідно та комфортно!

Зателефонуйте в наш Call-центр або залиште заявку на сайті і відчуйте всі переваги доступу до мережі Інтернет без будь-яких обмежень!

Домашній Інтернет у Житомирі — стабільне підключення від надійного провайдера «ФРІНЕТ»

Сьогодні домашній Інтернет у Житомирі є нашим незамінним помічником, адже це доступ до інформації, даних, розважального контенту тощо. Інтернет у Житомирі під’єднати легко — це можливо зробити, скориставшись послугами провайдера «ФРІНЕТ». Немає значення, де саме ви хочете це зробити, — у квартирі або приватному будинку, адже наша компанія надасть доступ до мережі з високою швидкістю. Ми гарантуємо вигідний тариф, який ви зможете підібрати на нашому сайті.

На домашній Інтернет у Житомирі ціна залежить від кількох критеріїв, а саме:

 • активований тарифний план;
 • швидкість обміну даними;
 • наявність додаткового сервісу.

Звертайтеся до нашого консультанта, якщо не знаєте, який домашній Інтернет обрати в Житомирі. Наші фахівці нададуть вам усю інформацію про його вартість, допоможуть підібрати оптимальний тарифний план відповідно до ваших завдань: організації онлайн-продажів, перегляду відео, завантаження великих обсягів даних тощо.

Оберіть домашній Інтернет у Житомирі та купіть додаткові послуги

Обираючи оптимальний тариф, не забудьте про наявність додаткового сервісу. Він запроваджений нашою компанією для вашого комфорту. Крім інтернет-підключення, ви можете сплатити за телебачення. У такому разі ми надаємо доступ до популярних телеканалів і найкращих фільмів. Їх можна дивитися на будь-якому девайсі: телевізорі, смартфоні, планшеті, комп'ютері.

Також ми пропонуємо під’єднати домашній Інтернет у Житомирі та додатково замовити антивірусне програмне забезпечення. Ваш девайс буде захищений від вірусів, які можуть потрапити до вашого гаджета під час завантаження даних із невідомих джерел. Усі файли буде проскановано, і в разі загрози для пристрою ви отримаєте повідомлення.

Не менш популярною є послуга «Кредит довіри». Її суть полягає в наданні відстрочення за наявності боргу. Ви маєте 5 днів на сплачення необхідної суми. При цьому Інтернет працюватиме у звичайному режимі без зниження швидкості.

Як оформити заявку на підключення домашнього Інтернету в Житомирі

Оформлення заявки здійснюється онлайн на сайті компанії https://o3.ua/. Для цього перейдіть до відповідного розділу та заповніть анкету. Необхідно ввести такі дані:

 1. Ім'я.
 2. Область і місто проживання.
 3. Адреса, контактний номер телефону.

Після заповнення анкети чекайте на дзвінок від менеджерів. Вони уточнять нюанси або домовляться про час приїзду майстрів для підключення послуги. Наш провайдер — це чудовий вибір на Житомирському та інших напрямках. Підключайте домашній Інтернет і будьте завжди в мережі!