Замовити дзвінок


 

1. Зміна тарифних планів для тих, хто є абонентом ТОВ «ФРІНЕТ» більше 1 року і не має заборгованості, здійснюється безкоштовно, включаючи зміну на тарифні плани з меншою абонентською платою. Умова не поширюється на акційні тарифні плани. 

2. В рамках «Програми лояльності» доступна послуга «FreeDay», яка дозволяє отримати доступ до зарубіжного сегменту мережі Інтернет без обмежень швидкості (до 100 Мбіт/с) певну кількість днів протягом календарного місяця. Кількість таких днів на місяць визначається абонентським стажем:

Абонентський стаж

Кількість днів без обмеження швидкості

від 1  до 3 років

1

від 3 до 5 років

3

більше 5 років

5

Наприклад: абонент, який користується послугами компанії 4 роки, може отримувати доступ до зарубіжного сегменту мережі Інтернет на швидкості до 100 Мбіт/с протягом трьох днів на місяць. 

  • Дізнатися свій абонентський стаж можна в «Особистому кабінеті».
  • Всі умови даної програми обробляються білінговою системою компанії автоматично. При бажанні отримати додаткову інформацію, прохання звертатися у відділи продажу компанії.
  • Умови програми лояльності не поширюються на тарифні пакети бездротового доступу Wi-Fi у м. Житомирі, а також пакети для юридичних осіб, VIP абонентів та Co-location.