Про компанію

Якісний і швидкий Інтернет став невід'ємною частиною кожної сім'ї Житомира, забезпечуючи можливості і для відпочинку, і для розвитку користувачів мережі. Ключове завдання компанії ФРІНЕТ, представленої на ринку торговою маркою О3, є надавати абонентам стабільний домашній інтернет зі швидкістю до 1 Гбіт / с.

Який інтернет можна підключити за адресою?

На даний момент в Житомирі, як і у всій країні, немає єдиної бази покриття території провайдерами. Тому, щоб дізнатися перелік провайдерів інтернету за адресою, необхідно скористатися одним з декількох простих методів: опитати сусідів, вивчити дошку оголошень (як правило там буде реклама компаній, що працюють в будинку) або відразу звернутися до одного з найбільших провайдерів. Так, в Call-центрі ФРІНЕТ вам точно скажуть, чи надає компанія послуги в вашому домі і пояснять, як дізнатися який інтернет в будинку. Також вас проінформують про час підключення і тарифні плани.

Тарифи інтернет вдома від ФРІНЕТ

ФРІНЕТ в Житомирі надає кілька варіантів тарифів для клієнтів: для жителів багатоквартирних будинків і власників житла в приватному секторі.

Жителі квартир можуть підключити інтернет в будинку за адресою по одному з пакетів швидкістю до 100 Мбіт/с. Власники будинків в приватному секторі можуть провести інтернет за адресою по одному з пакетів зі швидкістю до 100 Мбіт/с відповідно. Відзначимо, що для нових клієнтів часто проводяться акції.

Чому ФРІНЕТ?

Компанія динамічно розвиває свою регіональну мережу, використовуючи при цьому виключно обладнання провідних світових виробників. Тому пакети послуг від О3 в Житомирі відрізняються оптимальним поєднанням якості, швидкості і вартості.

Також ФРІНЕТ приділяє особливу увагу якості обслуговування абонентів, створивши кілька окремих служб для вирішення проблем клієнтів: техпідтримка, Call-центр для загальних питань і відділ моніторингу роботи мережі. Обслуговування абонентів виконується через онлайн помічник на сайті компанії.

Огляд сайту компанії FREENET

Компанія ФРІНЕТ піклується про своїх абонентів і робить все можливе для підвищення зручності користування не тільки послугами але і сайтом. Саме для цього створено відео яке допоможе швидко зорієнтуватись в навігації по сайту. 

Ключові переваги мережі "О3"

  • використання технологій FTTx і Ethernet, надання доступу до сегменту Інтернет на швидкості до 1 Гбіт/с;
  • організація симетричного каналу (однаково висока швидкість прийому і передачі даних);
  • немає необхідності придбання додаткового обладнання (для підключення досить мережевої карти);
  • висока надійність мережі та якість надання послуг;
  • гнучка тарифна політика;
  • низька вартість підключення послуги;
  • вигідні акційні пропозиції, програма лояльності;
  • додаткові сервісні послуги;
  • надання антивірусного захисту за доступною ціною;
  • цілодобова технічна підтримка сучасними каналами комунікації.

Свіжі новини

Нове відео

Нове відео

Будь мобільним разом з ФРІНЕТ!

Нове відео від компанії ФРІНЕТ вже на каналі YouTube

Нове відео від компанії ФРІНЕТ...

Бажаєте замовити Інтернет в офіс?

Поточні акції

Акція

Акція "Приведи друга!"

Компанія «ФРІНЕТ» пропонує Вам скористатися новими умовами акції «Приведи друга».

Програма лояльності

Програма лояльності

Нові умови «Програми лояльності» дозволяють отримати додаткові вигоди абонентам,...