Про компанію

Якісний і швидкий Інтернет став невід'ємною частиною кожної сім'ї Житомира, забезпечуючи можливості і для відпочинку, і для розвитку користувачів мережі. Ключове завдання компанії ФРІНЕТ, представленої на ринку торговою маркою О3, є надавати абонентам стабільний домашній інтернет зі швидкістю до 1 Гбіт / с.

Який інтернет можна підключити за адресою?

На даний момент в Житомирі, як і у всій країні, немає єдиної бази покриття території провайдерами. Тому, щоб дізнатися перелік провайдерів інтернету за адресою, необхідно скористатися одним з декількох простих методів: опитати сусідів, вивчити дошку оголошень (як правило там буде реклама компаній, що працюють в будинку) або відразу звернутися до одного з найбільших провайдерів. Так, в Call-центрі ФРІНЕТ вам точно скажуть, чи надає компанія послуги в вашому домі і пояснять, як дізнатися який інтернет в будинку. Також вас проінформують про час підключення і тарифні плани.

Тарифи інтернет вдома від ФРІНЕТ

ФРІНЕТ в Житомирі надає кілька варіантів тарифів для клієнтів: для жителів багатоквартирних будинків і власників житла в приватному секторі.

Жителі квартир можуть підключити інтернет в будинку за адресою по одному з трьох пакетів: Free 30, Free 60 і Free 100 зі швидкістю 30, 60 і 100 Мбіт/с відповідно. Власники будинків в приватному секторі можуть провести інтернет за адресою по одному з наступних пакетів: Free 30, Free 50 і Free 100 зі швидкістю 30, 50 і 100 Мбіт/с відповідно. Відзначимо, що плата за підключення послуги в багатоквартирному будинку становить 1 грн., і для нових клієнтів часто проводяться акції.

Чому ФРІНЕТ?

Компанія динамічно розвиває свою регіональну мережу, використовуючи при цьому виключно обладнання провідних світових виробників. Тому пакети послуг від О3 в Житомирі відрізняються оптимальним поєднанням якості, швидкості і вартості.

Також ФРІНЕТ приділяє особливу увагу якості обслуговування абонентів, створивши кілька окремих служб для вирішення проблем клієнтів: техпідтримка, Call-центр для загальних питань і відділ моніторингу роботи мережі. Обслуговування абонентів виконується через онлайн помічник на сайті компанії.

Огляд сайту компанії FREENET

Компанія ФРІНЕТ піклується про своїх абонентів і робить все можливе для підвищення зручності користування не тільки послугами але і сайтом. Саме для цього створено відео яке допоможе швидко соріентіоваться в навігації по сайту. 

Ключові переваги мережі "О3"

  • використання технологій FTTx і Ethernet, надання доступу до сегменту Інтернет на швидкості до 1 Гбіт/с;
  • організація симетричного каналу (однаково висока швидкість прийому і передачі даних);
  • немає необхідності придбання додаткового обладнання (для підключення досить мережевої карти);
  • висока надійність мережі та якість надання послуг;
  • гнучка тарифна політика;
  • низька вартість підключення послуги;
  • вигідні акційні пропозиції, програма лояльності;
  • додаткові сервісні послуги;
  • надання антивірусного захисту за доступною ціною;
  • цілодобова технічна підтримка сучасними каналами комунікації.

Свіжі новини

Послуга побудови корпоративних мереж

Послуга побудови корпоративних...

Інтернет-оператор «ФРІНЕТ»...

Шановні абоненти!

Шановні абоненти!

з 01 жовтня 2019 року змінюється...

Поточні акції

Акція

Акція "Приведи друга!"

Компанія «ФРІНЕТ» пропонує Вам скористатися новими умовами акції «Приведи друга».

Програма лояльності

Програма лояльності

Нові умови «Програми лояльності» дозволяють отримати додаткові вигоди абонентам,...